Budapest, XIII. kerület Petneházy utca
Petneházy utca, kiadó 51 m2 -es tégla építésű lakás
Kiadó lakás Budapest XIII. kerület frekventált részén, a Béke térnél!
51 négyzetméteres, két szobás, bútorozott, klímás lakás kiadó egy 2004-ben épült, dupla liftes tégla társasház második emeletén. A lakás kifejezetten szép állapotú, világos.
Beosztása: két szoba, egy konyha, egy fürdőszoba, egy külön WC.
Fűtése házközponti, egyedi mérővel.
A konyha ablakos, belső parkra néz, teljesen felszerelt: hűtő, sütő, mikro.
Ideális két fő részére.
A lakásban kiépített számítógép- és TV-hálózat is található.
A közös költség 27 ezer forint, amely tartalmazza a víz- és fűtésköltséget.
Villany kb. 5 ezer forint, TV, internet igény szerint.
A rezsi összesen kb. 32 ezer forint.
A havi bérleti díj 280 ezer forint + rezsi
Két havi kaució és egy havi bérleti díj ellenében költözhető. Hosszú távra, minimum egy évre kiadó!
Villany kb. 5 ezer forint, TV, internet igény szerint.
A rezsi összesen kb. 32 ezer forint.
A havi bérleti díj 280 ezer forint + rezsi
Keressen bizalommal!
Alapterület 51 m2
Berendezés Berendezett
Közös költség 27 000 Ft/hó
Emelet 2
Rezsi költség 10 000 Ft/hó
Fűtés Házközp. mérőórával
Kaució 2 hónap
Kerület XIII
Kerületrész Angyalföld
Kilátás Parkra néző
Külön WC Igen
Légkondícionált Igen
Lift Van
Minimum bérleti idő 12 hónap
Összes szobaszám 2
Parkolás Parkoló övezet
Referens Márton Andrea (+36703768970)
Szobaszám 2
Település Budapest
Üzenetküldés
Küldjön üzenetet a kapcsolattartónak erre a hirdetésre vonatkozóan